Bayimiz Olun

Ana Sayfa / Bayimiz Olun

Türkiyem İPTV Server Ailesine Hoş Geldiniz

01/01/2020 Tarihinde Son Kullanıcılara Satışı Durdurup Sadece Bayilerle Çalışıyoruz.

Bu tarih itibariyle mevcut bayilerin çalışma sistemleri detaylı incelenip abonelere en iyi hizmet veren ilk 5 bayimize mevcut abonelerimizi eşit şekilde dağıtacağız.

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Türkiyem iPTV Server Bayilik Müşterilerimize verdiğimiz mükemmel hizmetlerin devamına ve yeni üye kitlelerinize ulaşmamızda iş ortağımız olabilirsiniz.

Bayilik sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Bayilik Şartları

1.) Bayilik Paneli Açılması için Minumum 500 ₺ Kredi Alınması Gereklidir.

2.) Bayi Fiyatları 3 Aylık 40 ₺ ,6 Aylık 60 ₺ , 12 Aylık 100 ₺

3.) Panellerimiz kredili sistemdir. Yeni kullanıcı açtığınızda krediniz bakiyenizden düşecektir. Bitmeye yakın tekrar ödeme yapıp kredi yükletebilirsiniz.

4.) Ayda 1000 ₺ Kredi açtırmayan bayilerin panelleri iptal edilecektir.(Ayda en az 10 senelik paket)

5.) 18 Yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.

Bayilik Avantajları Nelerdir?

Türkiyem iPTV Server Bayilik Avantajları

  • Bayimiz olduktan sonra size 2 adet panel teslimi yapılacaktır. Bunlardan biri satış yaptığınız, müşterilerinizi yönetebileceğiniz panel. Diğeri ise müşterilere deneme yayını vereceğiniz test paneli.
  • Test paneli tamamen ücretsizdir. 1 saat, 3 saat ve 12 saatlik test paketlerini ücretsiz olarak açarak yayın kalitemizi müşterilerinize gösterebilirsiniz.
  • Bayi panelinizden yapabileceğiniz birçok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili Türkiyem iPTV Server ekibi size gerekli desteği sağlayacağından emin olabilirsiniz. Kullanıcı oluşturmak, yönetmek, istatistikler, cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi birçok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi paneli sayesinde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz.
  • Memnun kalmayan, sorun yaşayan müşterilerinize para iadesi yapın. Açtığınız Müşteri Hesabını iade olma Durumunda Türkiyem iPTV Server olarak iade garantisi veriyoruz.
  • Bayilerimize her türlü desteği sağlıyoruz. Cihazlarda kurulum, panel eğitimi ve satış pazarlama ayrıca teknik destek ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 

1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by