Ana Sayfa / Blog / 4 MADDEDE KISACA iPTV Rehberi
iptv-hizmeti-ücretsiz-mi 5Ağustos 2019

4 MADDEDE KISACA iPTV Rehberi

iPTV HİZMETİ ÜCRETSİZ Mİ ?

Teknolojinin hızla geliştiği şu günlerde televizyon izleme alışkanlığı eskiye nazaran büyük bir düşüş göstermektedir. Bunun genel sebepleri ise yayınlanan dizilerin görüntü kalitesinin düşüklüğü ve insanların istedikleri zamanlarda istedikleri içerikleri izleyememesinden kaynaklanmaktadır. İnternet yayımcılığının gelişim gösterdiği bu devirde insanlarımız daha çok bilgisayarla veya telefondan dizi veya film izlemeyi tercih etmektedirler.

IPTV hizmetinden faydalanmak oldukça kolaydır. Türkiyem İPTV ile istediğiniz paketi seçtikten sonra anlaştıktan sonra bizim tarafından size gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile isterseniz bilgisayarınız üzerinden, isterseniz televizyonunuzdan, isterseniz de cep telefonunuzdan Türkiye’m iPTV kalitesinden sınırsız yararlanabilirsiniz.

iptv-server-gelecegi-nedir

iPTV HİZMETİNDEN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Türkiyem iptv internet üzerinden TV yayınlarını, filmlerini izleme olanağı sunan, bunun yanında TV üzerinden internete bağlanmak ve oyun oynamanızı sağlayan Server hizmetidir. Türkiyem İPTV hizmetlerimizden yararlanmayı düşünen müşterilerimiz hizmetimizi Android Tablet, Dreambox, Enigma,MAG250, Xtream Codes Uygulaması Olan Tüm Cihazlarda Telefon ve Set-Box Cihazlarımızdan kullanabilir. Ayrıca IOS ve Apple cihazlarınızdan İptv yayınlarını izleyebilirsiniz. Türkiyem ipTV kalitesiyle tanışmak isteyen müşterilerimiz için 6 Saatlik test yayınımız mevcuttur. Ayrıca Server Bayilik hizmetimizle Müşterilerimize verdiğimiz mükemmel hizmetlerin devamına ve yeni üye kitlelerinize ulaşmamızda iş ortağımız olabilirsiniz.

Bayilik sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, müşteri kitlenize sorunsuz bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

izleme

iPTV DE PREMİUM KANALLAR PARALI MI ?

Türkiyem iPTV SERVER ile istediğiniz zaman, , belgesel kanalları, spor kanalları, ulusal kanallar, haber kanalları, güncel içerikli sinema ve film kanalları, çizgi film kanalları ve daha birçok kanal HD ve UHD kalitede kesintisiz olarak tek tuşunuzda sağlanmaktadır. Son zamanlarda popüler olan ve birçok insanın merak ettiği bu hizmet ile 20.000 ’in üzerinde kanalı donma, takılma kapanma sorunu olmadan izleyebilir, hoşça vakit geçirebilir, hem de çatılarınızdaki çanak antenlerden oluşan görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilirsiniz.

Türkiyem iPTV’nin diğer bir avantajı da maç izlemeyi seven insanlar için paketleriniz dâhilinde maçları da izleyebiliyor olmanız örneğin seçtiğiniz paket sayesinde İngiltere ligi maçlarını da rahatlıkla izleyebiliyorsunuz. Türkiyem ipTV server kesinlikle profesyonel bir alt yapıya sahiptir ve yayınlarda kopmalar donmalar ve buna benzer hiçbir şeyle karşılaşmıyorsunuz. Bunun yanında bilgisayar, tablet ve de cep telefonunuzla da bağlanarak istediğiniz zaman yayınları izleyebiliyorsunuz.
Türkiyem iPTV hizmetini satın aldığınızda 20.000 e yakın kanalı ekstra hiçbir ücret ödemeden izleyebilirsiniz.

iPTV ABONELİKLERİ NASIL?

Sitemiz üzerinden yapacağınız abonelik işlemleri sayesinde artık HD kalitede kesintisiz bir şekilde birçok TV kanallarını izleyebileceksiniz. Ürünümüzden Memnun Kalmazsanız, Verim Alamazsanız 14 gün içinde iade Hakkınız Vardır.

Türkiyem iPTV paket satın almak isteyen kullanıcılara 3,6 ve 12 aylık paket seçenekleri sunmaktadır. Seçeceğiniz pakette kanal sayıları, Hızlı Kanal Geçişleri, Çeşitli Cihaz seçenekleri değişiklik göstermektedir. Her keseye uygun iPTV server hizmetimiz ile iPTV izlemenin keyfini doyasıya yaşayın…

BY bati4545 0 Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by